KARAVANY-LOVOSICE

představení společnosti FINASO, s.r.o.

Jsme česká soukromá rodinná firma, provozující internetové stránky www.finaso.cz a poskytující kompletní servis v oblasti KARAVANINGU. Na českém trhu působíme od roku 2006. Hlavním cílem všech našich činností je poskytnutí kvalitní služby a spokojený zákazník.

KARAVANY - LOVOSICE​vybavení pro stellplatzy (karavanová stání)

  • Čerpáme z vlastních zkušeností a poznatků z cest po Evropě v obytném voze a snažíme zkulturnit a pozvednout úroveň zázemí v ČR na úroveň západní Evropy, kde tato služba funguje již řadu let. Naším partnerem je společnost BECKMANN Managementsysteme, která má bohaté zkušenosti s výrobou kvalitních doplňků a využívá moderních technologií (jak pro jejich obsluhu, tak pro jejich správu).

pronájem karavanů

  • Půjčujeme obytné vozy a přívěsy předních evropských výrobců - Dethleffs, Sunlight, Pössl, LAIKA, VANTourer. KARAVANY postupně obměňujeme, aby naši zákazníci měli stále možnost zkoušet novinky, různá vnitřní uspořádání a sledovat vývoj v oblasti KARAVANINGU.

prodej obytných vozů, přívěsů a obytných dodávek

  • Od roku 2007 se zabýváme prodejem obytných vozů a přívěsů německého výrobce Dethleffs. V průběhu následujících let se prodej rozšířil o značky Sunlight, Pössl (Globecar), LAIKA a VANTourer. V současné době jsme našim zákazníkům schopni nabídnout kompatkní vestavby, osvědčené klasické obytné vozy i ty nadstandardně "TOP LUXUS" vybavené. 

doplňky pro camping a karavaning, e-shop

  • V souvislosti s půjčováním, prodejem a provozem karavanů vyvstala nutnost zajistit náhradní díly a doplňky. Naším silným partnerem se v roce 2008 stala německá velkoobchodní firma Movera, která sdružuje výrobce náhradních dílů a doplňků pro karavaning a volný čas.
  • Rostoucí zájem našich zákazníků o doplňkový sortiment byl impulsem pro spuštění e-shopu, který jsme zprovoznili v dubnu 2010.

servis karavanů

  • Díky zkušenostem z půjčovny, zastoupením výše uvedených značek a důkladným znalostem obytných vozů a přívěsů jsme svoji činnost rozšířili o servis a poradenskou činnost.