O nás

Kompletní vybavení pro stellplatzy

Za krásou světa s pohodlím domova…

FINASO, s.r.o.

Kompletní vybavení pro stellplatzy

Jsme česká soukromá rodinná firma poskytující kompletní servis v oblasti KARAVANINGU. Jako prodejci obytných vozů na straně jedné, aktivní karavanisté na straně druhé, a provozovatelé stellplatzu na straně třetí, máme spoustu vlastních zkušeností, o které se s vámi rádi podělíme.

Uvažujete o vybudování stellplatzu?

Potom pro vás jako provozovatele bude nejspíš prioritou:

Při správě více stellplatzů s naším systémem (v režii obcí, regionů, spolků) je možný výdej a akceptace kartiček s bonusovým/motivačním programem a díky cloudovému řešení jednoduchá správa všech karavanových stání na jednom místě prostřednictvím PC, tabletu nebo chytrého telefonu.

Cloudové řešení je dostupné i při správě jen jednoho místa. Provozovateli umožňuje nahlížet do aktuálního dění na stellplatzu, na dálku nastavit jednotlivé služby, zvednout závoru, poskytnout jednorázový bonus, ale také analyzovat čerpané služby a optimalizovat provozní procesy.

Historie

JSME KARAVAŇÁCI a od toho se odvíjí všechny naše činnosti

První karavanistické zkušenosti a zážitky sahají do doby dáááááávno minulé – od podomácku vyrobeného přívěsu, přestavěné obytné Avie a dovolených u Balatonu, přes dovezení a opravu staršího bouraného obytného auta, až k prvnímu novému Dethleffsu – to se psal rok 2001. V té době se jednalo stále ještě jen o zálibu.

2007 - 2009

Zlom nastal v roce 2006, kdy se rozhodlo o začátku podnikání v tomto oboru (tehdy pod hlavičkou společnosti C & S, s.r.o.) a pořídily se 3 obytné vozy na půjčovnu. V roce 2007 se vozový park rozšířil o další nové vozy a přívěs. Aktuálně provozujeme kolem 10 obytných aut, mezi kterými jsou zastoupeny značky výrobců, jejichž autorizovanými prodejci jsme – Dethleffs, Sunlight, VANTourer, LAIKA, Pössl. Každý z nich nabízí něco specifického, je něčím zajímavý a výjimečný, a tak mají zákazníci půjčovny z čeho vybírat. Vozový park pravidelně obměňujeme (stáří vozů na půjčovně je max. 1-2 sezóny), takže i v tomto směru přinášíme stále něco nového. Od sezóny 2016 zařazujeme do půjčovny pouze vozy s automatickou převodovkou.

2011 - 2013

O obytné vozy na půjčovně byl zájem, a to nejen na půjčení, ale i na následnou koupi, a tak se stalo, že k půjčovně se v roce 2007 přidal i prodej. První prodávanou značkou byl Dethleffs, postupem času se přidali ostatní. V současné době Vám můžeme nabídnout: obytné vozy a přívěsy Dethleffs, obytné vestavby VANTourer nebo Pössl, a obytné vozy Sunlight a Laika.

V souvislosti s půjčováním, prodejem a provozem karavanů vyvstala nutnost zajistit jak pro nás, tak pro naše zákazníky náhradní díly a doplňky. Naším silným partnerem se v roce 2008 stala německá firma Movera, která sdružuje výrobce náhradních dílů a doplňků pro karavaning a volný čas.

Rostoucí zájem našich zákazníků o doplňkový sortiment byl impulsem pro spuštění e-shopu, který jsme zprovoznili v dubnu 2010.

V roce 2011 došlo k vyčlenění „karavanistické sekce“ ze společnosti C & S, s.r.o., a bylo založeno FINASO, s.r.o. Nastalo stěhování a budování nového zázemí. Bydleli i pracovali jsme v mobilheimu a snažili se vytvořit příjemné prostředí jak pro zákazníky tak pro naši práci.

2016

Bohužel naše snažení nedopadlo úplně podle našich představ, a tak jsme se v roce 2013 stěhovali. Od té doby jsme ve Velemíně, v krásném novém areálu, v samém srdci Českého středohoří s nádherným výhledem na jeho nejvyšší horu Milešovku. Nemusíme obětovat své síly ani čas „budování“, takže se můžeme věnovat zlepšování našich služeb. Pravidelně se zúčastňujeme prodejních a servisních školení (jak u výrobců karavanů, tak u výrobců doplňků), abychom pro Vás měli nejaktuálnější informace. K nim přidáváme zkušenosti z půjčovny a důkladnou znalost obytných aut a přívěsů – jsme tedy připraveni poskytnout Vám ty nejlepší služby, aby se z Vás stal spokojený zákazník, což je naším hlavním cílem.